Tricia Intrecciato Beige elegancka nerka z plecionym wzorem
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Rabaty do -50% oznaczają jedno. Wybierz model, który będziesz nosić z przyjemnością każdego dnia. Dodatkowo do 30.04. darmowa dostawa od 90 zł.
Nasz bestsellerowy model Tricia przyodziała nowy pleciony płaszcz, który niesamowicie jej pasuje. To wciąż ta sama praktyczna piękność, która będzie Ci towarzyszyć w…
Więcej informacjiNasz bestsellerowy model Tricia przyodziała nowy pleciony płaszcz, który niesamowicie jej pasuje. To wciąż ta sama praktyczna piękność, która będzie Ci towarzyszyć w codziennych sprawunkach i wieczornych spotkaniach. Jej nowego looku po prostu nie przegapisz.
- Klapa na magnetyczny zatrzask
- Wewnętrzna kieszonka na zamek
- Regulowany pasek przez ramię
| Wymiary | 150 x 240 x 55 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 520 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | Jednokolorowy, Pleciony |
| Styl | Elegancki, Podróżny, Czas wolny |
| Długość paska | 87 - 132 cm |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Ukryta kieszeń |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Nerki
Wspaniały powrót. Określenie, które kojarzy się z nerkami. Światowe, oryginalne. Te i wiele więcej konotacji budzi właśnie ten modowy dodatek. Kiedyś modowe piekło, dziś produkt must-have w Twojej garderobie. No więc, czy już Cię przekonaliśmy, że musisz ją mieć w domu? W takim razie nie wahaj się i zamawiaj.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.