Soddy miejski pojemny plecak zapinany na zamek
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Soddy to idealny dodatek do pracy czy szkoły. Nasi projektanci pamiętali o tym, by łatwo pomieścił laptopa i nie pogniótł podręczników czy ważnej umowy. Każda rzecz…
Więcej informacjiSoddy to idealny dodatek do pracy czy szkoły. Nasi projektanci pamiętali o tym, by łatwo pomieścił laptopa i nie pogniótł podręczników czy ważnej umowy. Każda rzecz znajdzie swoje miejsce, gdyż posiada mnóstwo kieszonek i przegródek - czyż to nie marzenie każdego miłośnika porządku? Na dodatek wszystko zostało zapakowane w ciekawy design geometryczny.
- Podwójna ochrona przed kradzieżą - główne zapięcie na suwak i zatrzask
- Mnóstwo kieszeni i wewnętrzna przegroda na mini laptopa
- Wygodne szelki do regulacji
- Geometryczny design
| Wymiary | 400 x 290 x 115 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 630 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Wielokolorowy |
| Objętość | 13 |
| Styl | Studencki, Czas wolny |
| Długość paska | 58 - 83 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Właściwości | Ukryta kieszeń, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
TRAVEL COLLECTION
Wsiąść do pociągu, byle jakiego, zadbać o bagaż, zadbać o wizaż…! Torebkę czy plecak? Co wybierzesz w podróż za nową przygodą? Mówisz, że nie ma świata poza torebką? Na pewno zmienisz zdanie, kiedy zobaczysz plecaki z kolekcji Travel collection i stwierdzisz, że jeden z nich będzie Twój. Rzuć wszystkie troski, spakuj stylowy plecak i wyruszaj tworzyć wspomnienia.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.