Byrsa Creme elegancka torebka crossbody
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Tylko do wtorku 26.05. podczas Color Days możesz kupować z rabatem -25% dzięki kodowi CD25. Niezależnie od tego, czy wybierasz delikatne odcienie, czy wyraziste modele, teraz jest idealny moment, by sprawić sobie radość.
To sztuka umieć czasami sprawić sobie radość. Po prostu tak. Bo możesz. Z Byrsa Creme będziesz mieć radość za każdym razem, gdy ją weźmiesz. Jest bowiem bardzo ładna i…
Więcej informacjiTo sztuka umieć czasami sprawić sobie radość. Po prostu tak. Bo możesz. Z Byrsa Creme będziesz mieć radość za każdym razem, gdy ją weźmiesz. Jest bowiem bardzo ładna i jednocześnie wystarczająco pojemna, aby z łatwością przenieść wszystko, co potrzebne.
- Elegancki design
- Główne zapięcie na magnes i zamek
- Torebka podzielona na dwie części
- Szerszy pasek – gwarantuje wygodę
| Wymiary | 200 x 240 x 110 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 370 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Styl | Elegancki, Na co dzień |
| Długość paska | 91 - 167 cm |
| Mieści format A4 | nie |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Mieści portfel | Średni |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Crossbody
Niestarzejąca się klasyka, którą możesz nosić latem i zimą, do pracy i na spacer, do tenisówek i szpilek. Torebka crossbody to po prostu element, który na pewno będziesz nosić. Dzięki długiemu paskowi przerzucisz ją przez ramię i masz pewność, że nie będzie z niego zsuwać się ani nigdzie spadać, a twoje ręce będą wolne na przykład na telefon czy kawę. Możesz wybierać spośród kilku kolorów, materiałów i rozmiarów. Więc zabieraj się do dzieła i pozwól torebce crossbody być blisko ciała.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.