Coalie Knit Black torebka crossbody z perforacją
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Tylko do wtorku 26.05. podczas Color Days możesz kupować z rabatem -25% dzięki kodowi CD25. Niezależnie od tego, czy wybierasz delikatne odcienie, czy wyraziste modele, teraz jest idealny moment, by sprawić sobie radość.
Poznaj naszą nową Coalie Knit, która zachwyci Cię swoim unikalnym plecionym materiałem flying knit. Ten wspaniały model łączy w sobie czysty minimalistyczny design z…
Więcej informacjiPoznaj naszą nową Coalie Knit, która zachwyci Cię swoim unikalnym plecionym materiałem flying knit. Ten wspaniały model łączy w sobie czysty minimalistyczny design z teksturą, której po prostu nie będziesz chciała wypuścić z ręki. To Twoja nowa towarzyszka na co dzień, która dzięki swojej lekkości i niebanalnemu wyglądowi natychmiast wyróżni się z tłumu. Wystarczy przerzucić ją przez ramię i możesz ruszać na podbój świata z odpowiednią dawką stylu i oryginalności.
- Pleciony materiał „flying knit"
- Lekka dzięki swojemu materiałowi
- Wewnętrzne kieszenie na drobiazgi
- Regulowany pasek przez ramię
| Wymiary | 200 x 240 x 50 mm |
| Materiał | Tkanina |
| Waga | 280 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy, Pleciony |
| Styl | Na co dzień, Czas wolny |
| Długość paska | 114 - 135 cm |
| Mieści format A4 | nie |
| Materiał na zamek | Metal |
| Mieści portfel | Średni |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Długi pasek na ramię |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
80% PES Poliester
20% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Crossbody
Ponadczasowa klasyka, którą możesz nosić latem i zimą, do pracy i na spacer, do tenisówek i szpilek. Torebka crossbody to po prostu element, który na pewno będziesz nosić. Dzięki długiemu paskowi przerzucisz ją przez ramię i masz pewność, że nie będzie z niego zsuwać się ani nigdzie spadać, a Twoje ręce będą wolne na przykład na telefon lub kawę. Możesz wybierać spośród kilku kolorów, materiałów i rozmiarów. Więc zabierz się do dzieła i pozwól torebce crossbody być blisko Ciebie.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.