Gabi Casual Black torebka do ręki z kosmetyczką
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Tylko dziś podczas Color Days możesz kupować z rabatem -25% dzięki kodowi CD25. Niezależnie od tego, czy wybierasz delikatne odcienie, czy wyraziste modele, teraz jest idealny moment, by sprawić sobie radość.
Na pierwszy rzut oka przypomina Gabi, torebkę, którą wszyscy pokochali. Ale na drugi rzut oka można zauważyć, że nowa Gabi jest bardziej wolnoczasowa. Wykonana została z…
Więcej informacjiNa pierwszy rzut oka przypomina Gabi, torebkę, którą wszyscy pokochali. Ale na drugi rzut oka można zauważyć, że nowa Gabi jest bardziej wolnoczasowa. Wykonana została z bardziej miękkiego materiału, rączki przypominają wstążkę. Myślisz o idealnym prezencie? Między innymi próbowaliśmy zliczyć sposoby noszenia tej torebki, ale zadanie okazało się ponad nasze możliwości. Dodatkowa torebka z pikowanego nylonu oraz dwa paski stworzyły równanie o wielu możliwych kombinacjach.
- Dwie torebki w cenie jednej
- Wyściełane okrągłe rączki, które świetnie leżą w ręce
- Dwa paski przez ramię
- Główne zapięcie na zatrzask oraz magnes
- Tłoczone logo Vuch
| Wymiary | 270 x 320 x 140 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 510 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Styl | Elegancki, Do pracy |
| Długość paska | 85 - 135 (75 - 140) cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | 2w1, Długi pasek na ramię, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Torebki do ręki
Każda z nas chce mieć zawsze pod ręką idealną torebkę. No, może nie tylko “pod ręką”, ale i “w ręce”? Torebki noszone w ręku mają bardzo elegancki charakter, chociaż w tym rodzaju można wyróżnić też bardziej codzienne modele. Warto ją mieć w swojej szafie - to szykowny dodatek, który łatwo dopasujesz do każdej stylizacji.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.