Macy Rose Gold damski zegarek na bransolecie
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Wiosenne rabaty są z Tobą już tylko do wtorku 31.03., więc wybierz z nich dokładnie to, co najbardziej Ci pasuje. Dodatkowo zyskasz darmową dostawę przy zakupach powyżej 90 zł i możesz sobie sprawić jeszcze większą radość.
Z zegarkiem Macy na nadgarstku po prostu się wyróżnisz! To dokładnie ten zegarek, który ma styl w małym palcu i pilnuje nie tylko każdej minuty, ale także daty i dnia…
Więcej informacjiZ zegarkiem Macy na nadgarstku po prostu się wyróżnisz! To dokładnie ten zegarek, który ma styl w małym palcu i pilnuje nie tylko każdej minuty, ale także daty i dnia tygodnia. Żebyś przypadkiem nie przespała weekendu. Ich czysty design z zabawnymi detalami na tarczy pasuje zarówno do tenisówek, jak i szpilek, więc z entuzjazmem przebiegną z Tobą maraton w pracy i wieczorne przyjęcie. Krótko mówiąc, miłość od pierwszego tykania, która dopasuje Twój strój w każdym szczególe.
- Trzy subtarcze pokazują aktualną datę, dzień tygodnia i czas w formacie 24-godzinnym
- Wysokiej jakości japoński mechanizm
- Zegarek z baterią Quartz
- Wodoodporność 30M/3ATM
- Gwarancja 36 miesięcy
| Wymiary | 40 mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Waga | 110 g |
| Szerokość tarczy | 8 mm |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Wodoszczelność | 30 ATM |
| Délka pásku | 160 |
| Typ paska | Masywny metalowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
TARCZA
100% stop cynku
Cyrkonia sześcienna
PASEK
100% stal nierdzewna
*zawiera nikiel
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
ZEGARKI
Zegarki VUCH oferują Ci więcej niż tylko informację o czasie. To detal, który podkreśli Twój styl i dopasuje strój dokładnie tak, jak potrzebujesz. Są proste, ale z pomysłem. Eleganckie, ale nie nudne. Niezależnie od tego, czy idziesz do pracy, do miasta czy na weekendowy spacer, będą niezawodnym towarzyszem. Wystarczy tylko wybrać te, które będą tykać w Twoim rytmie.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.