Reece Black damskie zegarki na bransolecie z kryształkami
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Wiosenne rabaty są z Tobą już tylko do wtorku 31.03., więc wybierz z nich dokładnie to, co najbardziej Ci pasuje. Dodatkowo zyskasz darmową dostawę przy zakupach powyżej 90 zł i możesz sobie sprawić jeszcze większą radość.
Reece to zegarki, które przyciągają uwagę od pierwszego wejrzenia. Kryształki wokół tarczy nie wahają się pokazać, co potrafią. Każdy ruch nadgarstka sprawia, że…
Więcej informacjiReece to zegarki, które przyciągają uwagę od pierwszego wejrzenia. Kryształki wokół tarczy nie wahają się pokazać, co potrafią. Każdy ruch nadgarstka sprawia, że błyszczą tak bardzo, że z zwykłej chwili robią coś o wiele bardziej interesującego. To zegarki, które nie boją się być widoczne, a jednocześnie pasują do wszystkiego, co zwykle nosisz. Czy to rano, w południe czy wieczorem, Reece po prostu zabłysną za każdym razem, gdy je zabierzesz ze sobą.
- Elegancka tarcza z kryształkami
- Wysokiej jakości japoński mechanizm
- Zegarek z baterią Quartz
- Wodoszczelność 30M/3ATM
- Gwarancja 36 miesięcy
| Wymiary | 28 mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Waga | 66 g |
| Szerokość tarczy | 5 mm |
| Szerokość paska | 14 mm |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Délka pásku | 170 |
| Typ paska | Masywny metalowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
TARCZA
100% stop cynku
Cyrkonia sześcienna
PASEK
100% stal nierdzewna
*zawiera nikiel
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
ZEGARKI
Zegarki VUCH oferują Ci więcej niż tylko informację o czasie. To detal, który podkreśli Twój styl i dopasuje strój dokładnie tak, jak potrzebujesz. Są proste, ale z pomysłem. Eleganckie, ale nie nudne. Czy idziesz do pracy, do miasta czy na weekendowy spacer, będą niezawodnym towarzyszem. Wystarczy wybrać te, które będą tykać w Twoim rytmie.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.