Roselda MN Roxan torebka i torebka kosmetyczka
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Rabaty do -50% oznaczają jedno. Wybierz model, który będziesz nosić z przyjemnością każdego dnia. Dodatkowo do 30.04. darmowa dostawa od 90 zł.
Roxan to dokładnie taki rodzaj torebki, która nigdy się nie sprzykrzy i nawet po upływie 50 lat będzie stale w modzie. Elegancka, przestronna, na dodatek z niespodzianką…
Więcej informacjiRoxan to dokładnie taki rodzaj torebki, która nigdy się nie sprzykrzy i nawet po upływie 50 lat będzie stale w modzie. Elegancka, przestronna, na dodatek z niespodzianką w swoim wnętrzu. Znajdziesz tam małą, idealnie dopasowaną, torebkę crossbody. Czy może być coś lepszego?
- Elegancki design s monogramem
- Dołączona mała kosmetyczka, którą można wykorzystać jako torebkę crossbody
- Dołączony pasek do regulacji
- Podwójne zapięcie na magnes i zatrzask
| Wymiary | 260 x 330 x 140 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 405 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | Wielokolorowy, Wzór VUCH |
| Kolekcja | Monogram |
| Styl | Elegancki, Do pracy |
| Długość paska | 131 - 146 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Czarny |
| Właściwości | 2w1, Długi pasek na ramię |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Odkryj więcej
Monogram
Chcesz prezentować się wyjątkowo szykownie i być Vuch w każdym calu? Z myślą o Tobie powstała Vuch monogram kolekcja, starannie przemyślana pod każdym względem. Zasługujesz na produkt, który zachwyca oryginalnym stylem, podkreślonym logo Vuch. Możesz wyrazić to torebką, portfelem czy plecakiem…
Vuch to Twoja wielka miłość, więc powiedz to wszystkim bez słów.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.