Elettra Dusty Blue nerka i torebka w jednym
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Rabaty do -50% oznaczają jedno. Wybierz model, który będziesz nosić z przyjemnością każdego dnia. Dodatkowo do 30.04. darmowa dostawa od 90 zł.
Pamiętasz naszą Lipsie? Teraz uważaj, bo nadchodzi jej ulepszona wersja! Nowy projekt zachowuje praktycznego ducha, ale dodaje odrobinę stylu. Wytłoczenie w kształcie…
Więcej informacjiPamiętasz naszą Lipsie? Teraz uważaj, bo nadchodzi jej ulepszona wersja! Nowy projekt zachowuje praktycznego ducha, ale dodaje odrobinę stylu. Wytłoczenie w kształcie litery W, znane z naszych portfeli, zdobi powierzchnię i nadaje torebce nowoczesny charakter. Teraz ma dwie kieszenie na suwak zamiast jednej, więc wszystko ma swoje miejsce – koniec z szukaniem, wszystko pod ręką. Logo w kolorze materiału dodaje elegancji, a dwa paski umożliwiają noszenie jej jako nerki lub torebki crossbody. To idealny dodatek na każdą okazję – praktyczny, funkcjonalny, a jednocześnie pełen uroku. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na spacer po mieście, czy na romantyczny wieczór, ta piękność Cię nie zawiedzie!
- Oryginalny wytłoczony wzór logo Vuch
- Przestrzeń podzielona na dwie kieszenie
- Główne zamknięcie na suwak
- Możliwość noszenia jako torebka crossbody
| Wymiary | 120 x 190 x 95 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 400 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Styl | Czas wolny |
| Długość paska | 110 - 162 cm |
| Materiał na zamek | Metal |
| Mieści portfel | Małe |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | 2w1, Długi pasek na ramię, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Saszetki nerki
Saszetka nerka na topie. Jeszcze całkiem niedawno postrzegano ją jako kicz. Dziś jest modowym hitem. Z hukiem wkroczyła na salony i stała się must have codziennej stylizacji. To niewielka torebka, bardzo wygodna w noszeniu, poręczna i praktyczna. Interesujesz się modą? Nerka to gadżet, którego nie powinno zabraknąć w Twojej szafie!
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.