Kolczyki Virela Rose Gold kolczyki z motywem listków
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Walentynki to przede wszystkim radość – bez względu na to, czy sprawisz ją sobie, czy komuś bliskiemu. Dlatego załatw to z VUCH, gdzie czeka na Ciebie 30% zniżki z kodem LOVE30, ważnym tylko do soboty 14.02.
Kolczyki Virela mają kształt drobnego, organicznie wyglądającego listka, który jakby delikatnie usadowił się przy Twoim uchu. Dyskretne i minimalistyczne, wnoszą…
Więcej informacjiKolczyki Virela mają kształt drobnego, organicznie wyglądającego listka, który jakby delikatnie usadowił się przy Twoim uchu. Dyskretne i minimalistyczne, wnoszą subtelny dotyk natury, który działa naturalnie i lekko. To kolczyki, które nie przeszkadzają, ale cicho podkreślają Twój codzienny styl.
- Design zaprojektowany we współpracy z Adélą Pečlovou
- Kolczyki ze stali nierdzewnej
- Klasyczne zapięcie na zatrzask
| Wymiary | 6 x 14 mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Waga | 1,1 g |
| Kolekcja | Adéla Pečlová |
| Motyw | Natura |
| Rodzaj kolczyków | Wkrętki |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ
100% Stal nierdzewna
* zawiera nikiel
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
BIŻUTERIA
Biżuteria zaprojektowana przez Adélę Pečlovou charakteryzuje się czystym, ponadczasowym designem i jest idealna do codziennego noszenia. Adéla pracuje z prostymi liniami i delikatnymi kształtami, które świetnie funkcjonują samodzielnie, jak i w połączeniu z innymi dodatkami.
Jej twórczość nie działa ostentacyjnie — przeciwnie, jest naturalna, lekka i swobodna. To elementy, które nie odwracają uwagi, ale delikatnie podkreślają ogólne wrażenie. Są idealne dla każdego, kto szuka nowoczesnej, subtelnej i po prostu pięknej biżuterii.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.