Nola Pink wodoodporna torba podróżna
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Do soboty 4.04. z kodem DUO weźmiesz dwie pary okularów przeciwsłonecznych, ale zapłacisz tylko za jedną, druga para jest od nas gratis. Bo czasem dobrze mieć wybór.
Nie ważne, czy szykujesz się na siłownię, weekendową wycieczkę czy na pokład samolotu, ta torba podróżna jest twoim niezawodnym towarzyszem. Z nową wersją gumowanego…
Więcej informacjiNie ważne, czy szykujesz się na siłownię, weekendową wycieczkę czy na pokład samolotu, ta torba podróżna jest twoim niezawodnym towarzyszem. Z nową wersją gumowanego materiału oferuje ochronę twoich rzeczy w wielkim stylu. Dwie duże przednie kieszenie i rozszerzone otwieranie zamka błyskawicznego ułatwiają dostęp do najważniejszych rzeczy. Przygotuj się na przygodę z Nolą, która nadąża za twoim stylem życia.
- Mocny i zmywalny gumowany materiał – ochrona wartości
- Rozszerzone otwieranie zamka błyskawicznego
- Dwie duże przednie kieszenie na zamek błyskawiczny
| Wymiary | 330 x 470 x 180 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 1000 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Wielokolorowy |
| Objętość | 28 |
| Styl | Sportowy, Podróżny |
| Długość paska | 92 - 136 cm |
| Objętość | 26+ l l |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 17,3" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Kieszeń na butelkę, Wewnętrzna kieszeń na zamek, Wodoodporny materiał |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Torby podróżne
Torba podróżna to cenny towarzysz każdej podróży. Trudno wyobrazić sobie wyjazd bez odpowiednio spakowanego bagażu. Zawsze musimy mieć torbę, niezależnie od tego, czy szykujemy się na podróż autokarem czy na porodówkę. Ona decyduje o tym, czy podróżujesz spokojnie, w dobrym humorze, z wolnymi rękami. Sprawdź koniecznie naszą ofertę. Może znajdziesz swoją “number one”?
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.