Wennie Big Black duża elegancka torba biznesowa
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Dni VUCH i Twój rabat -30% z kodem VDNI30 są już tu, bo nawet najbardziej zwyczajny dzień zasługuje na niezwykły dodatek.
Gdy ulubiony bestseller dostaje więcej miejsca, rodzi się torba Wennie Big. Ten elegancki, prosty model będzie Twoją stylową towarzyszką w pracy, na ważnym spotkaniu…
Więcej informacjiGdy ulubiony bestseller dostaje więcej miejsca, rodzi się torba Wennie Big. Ten elegancki, prosty model będzie Twoją stylową towarzyszką w pracy, na ważnym spotkaniu biznesowym, a także na zakupach w mieście. W środku znajdziesz dużą kieszeń na suwak, która zadba o wszystkie Twoje cenne przedmioty. Z torbą Wennie Big nie musisz się martwić, że zabraknie Ci miejsca na wszystkie niezbędne rzeczy!
- Duża torba biznesowa
- Przestronna wewnętrzna kieszeń na suwak
- Stylowy detal z wszytymi uchwytami
- Wyraziste uchwyty i pasek crossbody
| Wymiary | 460 x 320 x 150 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 812 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Kolekcja | SimplyV |
| Styl | Elegancki, Do pracy |
| Długość paska | 83 - 140 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 15,6" " |
| Materiał na zamek | Metal |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Odkryj więcej
SimplyV
Simple Vuszki, Simply Vuch!
Ponadczasowa, minimalistyczna i elegancka. Kolekcja SimplyV obejdzie się bez zbędnych błyskotek. Ponieważ w prostocie tkwi piękno. W designie każdej SimplyVuszki gra główną rolę czysta linia, gładki materiał i subtelne metalowe elementy. Niczego nie brakuje, ale nie ma też nic zbędnego. Może nam zdradzisz w prosty i jasny sposób, która z nich będzie twoja?
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.