Labela Wine elegancka torba eco z regulowanym paskiem
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Ta torba ma styl i sumienie. To ekologiczny materiał wykonany z pomocą skrobi kukurydzianej, który jest ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych plastików i włókien…
Więcej informacjiTa torba ma styl i sumienie. To ekologiczny materiał wykonany z pomocą skrobi kukurydzianej, który jest ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych plastików i włókien syntetycznych. Dzięki swoim właściwościom jest lekki, biodegradowalny i przyjazny dla środowiska. Elegancki wygląd i wysokiej jakości wykonanie sprawiają, że to kawałek, który wygląda luksusowo i jednocześnie ma sens. Kiedy chcesz nosić więcej niż tylko rzeczy – chcesz nieść też dobre samopoczucie.
- Biodegradowalny materiał z kukurydzy
- Główne zapięcie magnetyczne
- Wewnętrzne kieszonki na drobiazgi
- Regulowany pasek crossbody z nylonu
| Wymiary | 180 x 230 x 70 mm |
| Materiał | Materiał ekologiczny |
| Waga | 440 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Kolekcja | ECO |
| Styl | Elegancki, Czas wolny |
| Długość paska | 67 - 105 cm |
| Mieści portfel | Małe |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Wytrzymały materiał, Ukryta kieszeń |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Torby Eco
Zrównoważony rozwój, oszczędność, troska. Czy te wartości są Ci bliskie? Wtedy mogłaby Ci być bliska także jedna z naszych toreb eco, które mają jasny cel. A mianowicie być przyjazne dla środowiska. Razem możecie tworzyć nierozłączną parę, która nie będzie obojętna na naszą planetę.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.