Wennie MN Black elegancka torebka z monogramem
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Torebka z kolekcji Monogram, która od razu przykuwa uwagę! Połączenie dwóch materiałów i mnóstwo miejsca na Twoje skarby - to prawdziwa elegancja w każdym szczególe.…
Więcej informacjiTorebka z kolekcji Monogram, która od razu przykuwa uwagę! Połączenie dwóch materiałów i mnóstwo miejsca na Twoje skarby - to prawdziwa elegancja w każdym szczególe. Idealna na każdą okazję, czy to do pracy, czy na spotkanie z przyjaciółką. Wzbogać swoją kolekcję stylu o kawałek z charakterem!
- Bestseller Wennie z monogramem Vuch
- Zamykanie na 2 magnesy
- Duża kieszeń całkowicie zamykana na zamek
- W zestawie pasek do noszenia przez ramię
| Wymiary | 300 x 320 x 130 mm |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Waga | 800 g |
| Zapięcie | Magnes/nap |
| Wzór | Jednokolorowy, Wzór VUCH |
| Kolekcja | Monogram |
| Styl | Elegancki |
| Długość paska | 82 - 139 cm |
| Mieści format A4 | tak |
| Rozmiar NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Mieści portfel | Duże |
| Właściwości | Długi pasek na ramię, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PU Poliuretan
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Odkryj więcej
Monogram
Chcesz mieć wyjątkowy styl i być Vuch od stóp do głów? Przemyślana do najdrobniejszych szczegółów kolekcja Vuch Monogram jest właśnie dla Ciebie. Pozwól sobie na dodatek, który emanuje stylem podkreślonym logo Vuch na każdym centymetrze. Czy powiesz to torebką, portfelem, czy plecakiem...
Vuch to Twoja najwerniejsza miłość, więc daj temu znać bez słowa.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.