Geppa Pink saszetka biodrowa z regulowanym paskiem
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Saszetka nerka to dodatek, który powinien znaleźć się w każdej szafie. Dowodem tego jest nasza różowa ślicznotka. Pomieści telefon, portfel i klucze, a na dodatek sprawi…
Więcej informacjiSaszetka nerka to dodatek, który powinien znaleźć się w każdej szafie. Dowodem tego jest nasza różowa ślicznotka. Pomieści telefon, portfel i klucze, a na dodatek sprawi, że zabłyśniesz! Nie bój się przypadkowego zabrudzenia! Praktyczny materiał jest zmywalny i bardzo łatwy w pielęgnacji.
- Główne zapięcie na suwak
- Tylna kieszeń na suwak
- Materiał lekki w czyszczeniu
- Pasek do regulacji, zapinany na zatrzask
| Wymiary | 180 x 230 x 100 mm |
| Materiał | Tkanina |
| Waga | 173 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Styl | Podróżny, Czas wolny |
| Długość paska | 91 - 124 cm |
| Mieści format A4 | nie |
| Materiał na zamek | Plastikowy |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Czarny |
| Właściwości | Ukryta kieszeń |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
MATERIAŁ WEWNĘTRZNY
100% PES Poliester
Więcej informacji o materiałach i pielęgnacji znajdziesz TUTAJ.
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Saszetki nerki
„Saszetka nerka na topie. Jeszcze całkiem niedawno postrzegano ją jako kicz. Dziś jest modowym hitem. Z hukiem wkroczyła na salony i stała się must have codziennej stylizacji. To niewielka torebka, bardzo wygodna w noszeniu, poręczna i praktyczna. Interesujesz się modą? Nerka to gadżet, którego nie powinno zabraknąć w Twojej szafie!“
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.