Lori Blue plecak i crossbody w jednym
W VUCH możesz odkrywać, testować i wybierać spośród tysięcy możliwości. A jeśli coś nie pasuje? Odeślij to do nas łatwo i za darmo.
Color Days to prawdziwa eksplozja kolorów, a do tego rabat -25% z kodem CD25. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne odcienie, wyraziste kombinacje czy modele, które przyciągają spojrzenia – teraz jest idealny moment, by wybierać.
Co będzie dzisiaj? Torebka czy plecak? To będzie łatwa decyzja. Lori to skórzana torebka crossbody, którą można za pomocą jednego kółka zamienić w elegancki pudełkowy…
Więcej informacjiCo będzie dzisiaj? Torebka czy plecak? To będzie łatwa decyzja. Lori to skórzana torebka crossbody, którą można za pomocą jednego kółka zamienić w elegancki pudełkowy plecaczek. Zabierz ze sobą Lori w najbliższy planowany euro-weekend i zakochaj się w niej po uszy. Nie odkształca się, zaś główne zapięcie na suwak otworzy kieszeń tak, że będziesz mogła łatwo znaleźć nawet nieustannie zawieruszone słuchawki.
- Torebka ze skóry włóknistej
- Prosty i czysty design
- Główne zapięcie na suwak otworzy całą główną kieszeń
- Dwa sposoby noszenia - na plecach, crossbody
| Wymiary | 200 x 220 x 90 mm |
| Materiał | Prawdziwa skóra |
| Waga | 533 g |
| Zapięcie | Zamek błyskawiczny |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Kolekcja | Skórzana |
| Styl | Elegancki |
| Długość paska | 103 - 187 cm |
| Mieści format A4 | nie |
| Materiał na zamek | Metal |
| Mieści portfel | Duże |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Właściwości | 2w1, Długi pasek na ramię, Wewnętrzna kieszeń na zamek |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
Dostawa do trzech dni roboczych. Do dyspozycji usługi kurierskie: Poczta Polska, DPD i Paczkomaty.
Zapłacić za zamówienie możesz gotówką, przelewem na konto lub kartą online.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta info@vuch.pl.
Torebki skórzane
Wszystko ma swój czas. Dziś wprowadzamy do naszej oferty pierwszą kolekcję torebek skórzanych, która zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających klientek. Jakość na pierwszym miejscu, ponadczasowy design, który nigdy się nie znudzi, elegancja, która intryguje i zachwyca. To Vuch! Obejrzyj i przekonaj się sama.
Opakowanie prezentowe
W VUCH każde zamówienie pakujemy w piękne pudełko upominkowe z kokardką, tak aby rozpakowanie było przyjemnością, czy to dla Ciebie, czy jako prezent dla bliskiej Ci osoby.
Nie martw się o pakowanie.